Firma BMCH s.r.o. vznikla v roce 1992 jako společnost ing. Arch. Miroslava Chobota, ing. Arch Czeslawa Mendreka a ing. Petra Bystřického,tvořila architektonickou skupinu firmy Atelier 5 spol. s.r.o..  měla působiště v Ostravě až do roku 2007, pak přenesla své působiště do Českého Těšína. V současné době z původního osazenstva zůstal ve firmě ing. Arch. Czeslaw Mendrek, který spolupracuje od roku 2004 externě s architektkou  ing. Andreou Šacherovou.

Firma se zabývá komplexní projekční činností v oboru pozemních staveb od studií po prováděcí projekty staveb včetně projektů speciálních profesí a interierů. Součástí nabídky je i zpracování 3D počítačových modelů. Součástí projektových prací je i autorský dozor nad prováděním stavebních a interierových realizací.

Kmenovou část atelieru tvoří architekt Czeslaw Mendrek, externě spolupracuje s architektkou Andreou Šacherovou, se stavaři, projektanty speciálníh profesí. Ing. Arch Mendrek je autorizovaný architekt. Firma je pojištěna pro případ odpovědnosti za škody způsobené výkonem činnosti standartně do výše 1.000.000,- Kč, v případě větších zakázek je možná individuální kalkulace.

Reklamy


Reklamy

%d bloggers like this: